Afișez toate cele 48 de rezultate

Accesoriu Masaj Mov Gua Sha Full Body – 18 x 7 cm

39,00 lei
Brand:MasajShop.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Accesoriu pentru masaj cu 5 role Alb

Prețul inițial a fost: 39,64 lei.Prețul curent este: 35,00 lei.
Brand: eArome.ro Livrare: Calculat la Finalizare!

Accesoriu pentru masaj facial si terapeutic Piatra de JAD (diverse culori) cu 2 capete

45,00 lei
Brand: eArome.ro Livrare: Calculat la Finalizare! * POZA CU TITLU DE PREZENTARE Alege Culoarea mai jos:

Accesoriu pentru masaj terapeutic Ciuperca GuaSha Jad Verde

Prețul inițial a fost: 46,00 lei.Prețul curent este: 34,00 lei.
Brand: MasajShop.ro Livrare: Calculat la Finalizare!

Accesoriu pentru masaj terapeutic Ciuperca GuaSha Quartz Roz

Prețul inițial a fost: 66,00 lei.Prețul curent este: 46,00 lei.
Brand: MasajShop.ro Livrare: Calculat la Finalizare!

Accesoriu pentru masaj terapeutic Ciuperca GuaSha Serpentine Neagra

Prețul inițial a fost: 42,00 lei.Prețul curent este: 29,00 lei.
Brand: MasajShop.ro Livrare: Calculat la Finalizare!

Accesoriu pentru masaj terapeutic GuaSha Blue Sodalit + Husa

66,07 lei
Brand: MasajShop.ro Livrare: Calculat la Finalizare!

Accesoriu pentru masaj terapeutic GuaSha Cristal de Stanca + Husa

65,06 lei
Brand: MasajShop.ro Livrare: Calculat la Finalizare!

Accesoriu pentru masaj terapeutic GuaSha Quartz Roz + Husa

65,06 lei
Brand: MasajShop.ro Livrare: Calculat la Finalizare!

Crema anticelulita cu Scortisoara si Portocale – Yamuna

97,00 lei
Brand : YAMUNA.shop Cost Livrare : Calculat la Finalizare

Crema de masaj anticelulita cu extract de ARDEI IUTE (paprika) Yamuna

119,00 lei
Brand : YAMUNA.shop Cost Livrare : Calculat la Finalizare

Crema masaj anticelulita cu CIOCOLATA – Yamuna

105,00 lei
Brand: YAMUNA.pro
Livrare: Calculat la Finalizare!

Cryo GuaSha – Otel inoxidabil + Husa

97,00 lei
Brand: OliviaPlum.ro Livrare: Calculat la Finalizare!

CUB de masaj din lemn pentru trigger points

Prețul inițial a fost: 38,00 lei.Prețul curent este: 30,40 lei.
Brand:MasajShop.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Dispozitiv Masaj CORP 4 Puncte – jacknobber

35,00 lei
Brand: MasajShop.ro Livrare: Calculat la Finalizare! Selecteaza culoarea mai jos!

Dispozitiv Masaj CORP TETRAPOD – jacknobber

40,00 lei
Brand: MasajShop.ro Livrare: Calculat la Finalizare!

Dispozitiv oval pentru masaj – Bile mobile

35,00 lei
Brand: MasajShop.ro
Livrare: Calculat la Finalizare!

Dispozitiv pentru masaj cu 9 pietre naturale

Prețul inițial a fost: 128,00 lei.Prețul curent este: 102,40 lei.
Brand: MasajShop.ro
Livrare: Calculat la Finalizare!

Dispozitiv pentru masajul celulitei oval lemn

60,00 lei
Brand: MasajShop.ro
Livrare: Calculat la Finalizare!

Gel Anticelulitic cu ALGE Marine (detoxifiant) – Yamuna

147,39 lei
Brand : YAMUNA.pro Cost Livrare : Calculat la Finalizare

Gel Anticelulitic cu CAFEINA – Yamuna

158,00 lei
Brand : YAMUNA.pro Cost Livrare : Calculat la Finalizare

Gel Anticelulitic cu CEAI VERDE (antioxidant) – Yamuna

148,00 lei
Brand : YAMUNA.pro Cost Livrare : Calculat la Finalizare

Gel transparent pentru IPL – 1 L

28,46 lei
Brand : MasajShop.ro Cost Livrare : Calculat la Finalizare

Gel transparent pentru IPL – 5 L

89,45 lei
Brand : MasajShop.ro Cost Livrare : Calculat la Finalizare

Instrument de masaj din lemn, TRIDENT

Prețul inițial a fost: 68,00 lei.Prețul curent este: 54,40 lei.
Brand:MasajShop.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Instrument masaj lemn Y

Prețul inițial a fost: 68,00 lei.Prețul curent este: 54,40 lei.
Brand:MasajShop.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Kit ingrijire faciala si rejuvenare, format din GuaSha Cryo si dispozitiv Reflexologie/Facial (otel inoxidabil)

Prețul inițial a fost: 151,46 lei.Prețul curent este: 127,00 lei.
Brand: OliviaPlum.ro Livrare: Calculat la Finalizare!

Masaj portabil din lemn – rolă de masaj pentru relaxare și eliberare a stresului

Prețul inițial a fost: 111,82 lei.Prețul curent este: 89,46 lei.
?? de origine europeană ☯️ nu este tratat chimic, nu conține formaldehidă (cancerigen) și, prin urmare, potrivit pentru uz intern (precum și pentru uz extern) ? nu este spart sau crăpat și selectat cu precizie în momentul achiziției (crăparea este un proces natural, dar cu grijă și tratament special poate fi amânată) ? ambalare sigură și livrare rapidă și ramburs în toată România
Brand: Tuuli.ro & BeteBambus.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Masca exfolianta cu macinaturi de MIGDALE – Yamuna – 250 ml

59,97 lei
Brand : YAMUNA.shop Cost Livrare : Calculat la Finalizare Recipientele nu au pompite! Se poate achizitiona de aici (CLICK)!

Masca exfolianta Profesionala cu macinatura de MIGDALE – Yamuna – 1.000 ML

157,56 lei
Brand : YAMUNA.pro Cost Livrare : Calculat la Finalizare Recipientele nu au pompite! Se poate achizitiona de aici (CLICK)!

Pachet Anticelulitic PROF – Paprika (Ardei Iute)

Prețul inițial a fost: 2.063,50 lei.Prețul curent este: 1.725,00 lei.
Brand: MasajShop.ro
Specificatii: Recipientele sunt FARA POMPITA !
Livrare: Calculat la Finalizare!
Recipientele 1.000 ml NU au pompita! Poate fi achizitionata aici: CLICK!!!

Pachet PROF Anticelulitic PORTOCALE

Prețul inițial a fost: 740,01 lei.Prețul curent este: 619,00 lei.
Brand: MasajShop.ro
Livrare: Calculat la Finalizare!

Pieptene din lemn santal pentru masaj

76,00 lei
Brand:MasajShop.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Rola cu Maner din Lemn pentru Masaj Fata si Corp – 2 role – 11 x 8 cm

25,00 lei
Brand:MasajShop.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Rola de Masaj – Recuperare, Albastra cu Manere – 5 bile – 53 cm

Prețul inițial a fost: 92,00 lei.Prețul curent este: 71,00 lei.
Brand:MasajShop.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Rola de masaj din lemn 40 cm – 13 Role – Reducerea tensiunii musculare si imbunatatirea sanatatii pielii – Tuuli

Prețul inițial a fost: 168,00 lei.Prețul curent este: 134,40 lei.
?? de origine europeană ☯️ nu este tratat chimic, nu conține formaldehidă (cancerigen) și, prin urmare, potrivit pentru uz intern (precum și pentru uz extern) ? nu este spart sau crăpat și selectat cu precizie în momentul achiziției (crăparea este un proces natural, dar cu grijă și tratament special poate fi amânată) ? ambalare sigură și livrare rapidă și ramburs în toată România
Brand: Tuuli.ro & BeteBambus.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Rolă de masaj din lemn, pentru picioare – Masaj relaxant pentru picioare

Prețul inițial a fost: 150,00 lei.Prețul curent este: 120,00 lei.
?? de origine europeană ☯️ nu este tratat chimic, nu conține formaldehidă (cancerigen) și, prin urmare, potrivit pentru uz intern (precum și pentru uz extern) ? nu este spart sau crăpat și selectat cu precizie în momentul achiziției (crăparea este un proces natural, dar cu grijă și tratament special poate fi amânată) ? ambalare sigură și livrare rapidă și ramburs în toată România
Brand: Tuuli.ro & BeteBambus.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Rolă de masaj pentru picioare din lemn – Relaxează și eliberează stresul

Prețul inițial a fost: 245,00 lei.Prețul curent este: 196,00 lei.
?? de origine europeană ☯️ nu este tratat chimic, nu conține formaldehidă (cancerigen) și, prin urmare, potrivit pentru uz intern (precum și pentru uz extern) ? nu este spart sau crăpat și selectat cu precizie în momentul achiziției (crăparea este un proces natural, dar cu grijă și tratament special poate fi amânată) ? ambalare sigură și livrare rapidă și ramburs în toată România
Brand: Tuuli.ro & BeteBambus.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Roletă din lemn pentru masaj pentru spate realizată manual – 120 cm lungime – relaxare și stres

Prețul inițial a fost: 178,00 lei.Prețul curent este: 142,40 lei.
?? de origine europeană ☯️ nu este tratat chimic, nu conține formaldehidă (cancerigen) și, prin urmare, potrivit pentru uz intern (precum și pentru uz extern) ? nu este spart sau crăpat și selectat cu precizie în momentul achiziției (crăparea este un proces natural, dar cu grijă și tratament special poate fi amânată) ? ambalare sigură și livrare rapidă și ramburs în toată România
Brand: Tuuli.ro & BeteBambus.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Roller Aparat masaj Manual Roz – 5 Bile – Ø 8×14,5 cm

39,00 lei
Brand:MasajShop.ro
Specificatii: Pret/ 1 buc. !
Livrare: Calculat la Finalizare!

Roller masaj cu maner – ROZ

38,00 lei
Brand: MasajShop.ro Livrare: Calculat la Finalizare! Selecteaza culoarea mai jos!

Set de 5 pietre Vulcanice pentru masaj

100,00 lei
Brand: MasajShop.ro Livrare: Calculat la Finalizare!